kryptoslužby

Jsme nadšenci do technologií, které jednou změní svět.

Věříme, že blockchain a krypto asety jsou dnes tím, čím byl internet v roce '98 a mají před sebou obrouvskou budoucnost. Našimi klienty jsou firmy, které se na mining specializují, a my jim poskytujeme potřebnou podporu

Daňe a právo

Nejsme daňoví poradci ani právníci. Neradíme, ale zprostředkováváme rady - a to jednoduše proto, že je v této oblasti stále otázek dost a my cítíme, že k tomu, abychom klientům dokázali poskytnou vše, musíme se zabývat i tímto. Proto spolupracujeme s daňovými a právními kancelářemi a společně nacházíme řešení na různé otázky našich klientů. Pro Vás to může znamenat jediné - najít dnes někoho kdo ví, je trochu problém. My ale víme kdo ví a jsme schopni vám v tomto pomoci.

Audity

Kontroly není nikdy dost. Tento trh se vyvíjí a i když se pyšní vysokou transparentností, správná orientace v něm není úplnou samozřejmostí. To říkáme s plným vědomím. Na nás se ale můžete spolehnout - všechny transakce, které potřebujete zkontrolovat na blockchainu, zkontrolujeme za vás.

Zrealizujeme pro Vás také

Obchodování kryptoměn

Chcete kryptoměny nakoupit, ale nevíte jak na to? Nevíte, jak přesně kryptoměny správně uschovat? Nejenomže vám umíme tyto obchody zptostředkovat, ale především umíme vám i správně poradit, jak nenaletět.

Kontaktujte nás

A co takhle profesionální

Školení? Není problém...

Chcete proškolit sebe, či své zaměstnance v oblasti blockchainu nebo kryptoaktiv? Chcete jim dát zajímavou znalost, vhled do budoucnosti peněz, nebo je jen potěšit školením na opravdu hi-tech téma ...? Už jsme se s tím setkali! Pro společnost Juven ltd. a jejich projekt Hilamia jsme začali jejich proškolovat klienty, a máme ůspěch - učíme je jak základům blockchainu a kryptoměn nebo je naučíme různé měny - jak je meňit, směnit a plno dalších kouzel. Ať už jste banka, IT firma, nebo pekař, dokážeme školení vyvážit přesně a mluvit právě o tom, co je ve vašem busiensse důležité ...

Školení vám zajistíme na míru - stačí nás kontaktovat a vše přizpůsobíme - od termínu, obsahu či místa školení. Angličtina není problém, jsme připraveni i na tuto variantu.

Skolení kryproměn

Pro konkrétní nabídku nás prosím kontaktujte

Pojďme spolupracovat!